Serial
2,0/5,0

Pierwsza miłość

VoD, Polska, 2004
Za darmo
Udostępnij
fot. ipla.tv
Informacje o Serialu:
Serial po polsku (Lektor PL)
Rodzaj:
Serial
Produkcja:
Polska, 2004
Gatunek:
Obyczajowy
Pierwsza miłość: Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi, niejednokrotnie przerysowanymi i przedstawionymi z odrobiną humoru. Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć. Śledząc losy bohaterów można pokusić się o refleksję na temat przemijalności uczuć oraz roli przeznaczenia, które stale kieruje naszym życiem.


Źródło: ipla.tv

Opinie o serialu: "Pierwsza miłość"

 • gti
  gti
  2016-12-23 09:29:00
  zygam takimi stronami ktorzy namawiaja nas na zakup. tu gadaja ze za darmo a nastepna strona chce albo 5 zl albo 5 € albo nr komorki . i policja biega i udaje najlepszy zespol ! zamykaja nas a innym daja zabierac ,aby mieli co odebrac. z daleka od tego kraju sie trzymam.
 • Urszula
  Urszula
  2016-12-09 07:49:10
  oglądać chce 2022 ale się zamyka w połowie odcinka Oglądałam od 1 odcinka i bardzo się zainteresowałam życiem tych młodych ludzi dziecka Tomek
 • Robert
  Robert
  2016-11-19 11:15:11
  ....

Cały Serial online w VoD:

Wymagane logowanie

Aby wykonać tę czynność musisz być zalogowany. Zaloguj się przez Facebooka.

Przejdź do logowania